Patronaty!

Tak, tak proszę Państwa! Dopiero początek kadencji, a my nie zwalniamy tempa. Młodzieżowa Rada Krakowa na ostatniej sesji objęła patronatem trzy niesamowite i godne propagowania projekty, które zachwyciły radnych.
+Jednym z nich jest „Mamo Tato Poczytajmy”- 6 uczennic krakowskiego liceum oraz jeden cel- krzewienie miłości do czytelnictwa od najmłodszych lat! Dziewczyny działając w ramach platformy Zwolnieni z Teorii realizują swój autorski projekt, w ramach którego odwiedzają krakowskie oddziały dziecięce oraz szkoły podstawowe.
+Kolejny patronat został przyznany projektowi Świadkowie Historii, o którym już wczoraj było głośno na naszym Fanpage. Chciałbyś poznać historię w inny sposób, niż ze szkolnego podręcznika? Masz ochotę wraz ze swoją szkołą usłyszeć to, czego nie wyczytasz często z książek? Śmiało klikaj w link!
+Ostatni już na ostatniej sesji patronat trafił do przedsięwzięcia jakim jest zapewne wielu, doskonale znany Sobieski Parlament.

[su_custom_gallery source=”media: 2964,2963,2962″ limit=”6″ link=”lightbox” target=”blank” width=”300″ height=”150″ title=”never”]