Komisja Statutowa
  • Przewodniczący komisji – Piotr Koleszka 
  • Vice-przewodniczący komisji – Jakub Biernat
  • Radny – Bartłomiej Beruś
  • Radna- Wiktoria Biedroń
  • Radna –  Katarzyna Chajduga
  • Radny – Patryk Golba-Zawadzki
  • Radny – Jakub Kuc
  • Radny – Karol Pawełko
  •  Radny – Mateusz Werszner

 

Komisja ds. Młodzieży i Dialogu z Samorządami Uczniowskimi:
  • Przewodniczący komisji – Julia Malik
  • Vice-przewodniczący – Daniel Nowak
  • Radna – Patrycja Andrychowicz
  • Radny – Jakub Armatys
  • Radny – Patryk Badura
  • Radny – Bartłomiej Beruś
  • Radna – Wiktoria Biedroń
  • Radna – Małgorzata Błaszczyk
  • Radna – Wiktoria Byrska
  • Radna -Katarzyna Chajduga
  • Radna – Martyna Chlipała
  • Radny – Kamil Farys
  • Radny – Patryk Golba-Zawadzki
  • Radny – Piotr Koleszka
  • Radna – Wiktoria Królicka
  • Radna – Jadwiga Mizerska
  • Radny – Karol Pawełko
  • Radny – Tomasz Rak
  • Radny – Mikołaj Sazonov
  • Radny – Dariusz Staroń
  • Radna – Urszula Szafrański
  • Radny – Mateusz Werszner
  • Radny – Michał Witkowski
  • Radna – Patrycja Wolak
  • Radna – Julia Zduńczyk

 

Kultury i Działań Charytatywnych:
  • Przewodniczący komisji – Dariusz Staroń
  • Vice-przewodnicząca – Wiktoria Biedroń
  • Radna -Patrycja Andrychowicz
  • Radny – Jakub Armatys
  • Radna –  Joanna Bartłomowicz
  • Radna – Wiktoria Byrska
  • Radna – Katarzyna Chajduga
  • Radna – Martyna Chlipała
  • Radna – Karolina Duda
  • Radny – Kamil Górka
  • Radna – Wiktoria Królicka
  • Radna – Julia Malik
  • Radny – Jakub Moraczyński
  • Radny – Daniel Nowak
  • Radny – Karol Pawełko
  • Radny – Tomasz Rak
  • Radna – Natalia Rosek
  • Radna – Zuzanna Słobodzian
  • Radna – Wiktoria Stuczyńska
  • Radny – Mateusz Werszner
  • Radna – Katarzyna Żywko

 

Komisja ds. Technicznych:
  • Przewodniczący komisji – Adam Lewan
  • Vice-przewodniczący – Jakub Biernat 
  • Radny – Jakub Putyra 
  • Radna – Karina Dierżuk
  • Radna – Patrycja Wolak
  • Radny – Karol Kowalski 
  • Radna – Katarzyna Chajduga
  • Radny – Mikołaj Sazonov