Młodzieżowa Rada Krakowa obejmuje swoim patronatem wydarzenia, które pomagają realizować cele statutowe Rady. Jeżeli organizujesz jakieś wydarzenie i jesteś zainteresowana/y zdobyciem naszego wsparcia wystarczy, że pobierzesz, uzupełnisz, a następnie prześlesz do nas wniosek o patronat.

 Przyznane patronaty:

 

IV Sobieski Parlament – celem projektu jest kształtowanie postaw prospołecznych, obywatelskich, demokratycznych i patriotycznych. Projekt, w formie symulacji obrad Sejmu RP pozwoli uczestnikom na praktyczne poznanie skomplikowanego, polskiego procesu legislacyjnego.

Dowiedz się więcej ->

 

 

Mamo! Tato! Poczytajmy! – celem projektu jest szerzenie popularności czytania oraz samorozwoju poprzez wszelkie dostępne środki tj. gry planszowe, książki, gry zespołowe wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Dowiedz się więcej ->

 

 

Świadkowie historii  – celem projektu jest zachęcenie, edukowanie i pokazanie historii w innym świetle. Ma pozwolić usłyszeć obecnej młodzieży bezpośrednio od osób, które żyły w czasach przedwojennych lub wojennych jak wyglądało wtedy życie i co się działo.

Dowiedz się więcej ->

 

 

 

Turniej Gier Planszowych z Ekonomią w Tle – celem projektu jest, ożywienie starych planszówek m.in Monopoli i Eurobiznes. Również przy okazji rywalizacji podczas gry, poszerzanie wiedzy ekonomicznej.

Dowiedz się więcej –>

 

 

FAMA – gazetka szkolna, w której zamieszczane są felietony, relacje ze szkolnych wydarzeń, a także posiada własną zakładkę z przepisami kuchennymi oraz wywiady ze znanymi ludźmi.

Dowiedz się więcej ->